Küba Turları - Hotelden.com
Küba Turları

Küba Turları

Küba kültür turları ile Havana, Trinidad ve Santiago’yu uzman rehberler eşliğinde keşfedin. Sosyalizmin vatanı Küba’yı tanımak için bize katılın.

Küba Kültür Turları İle Gezilecek Yerler
Havana
UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan ve aynı zamanda Küba’nın başkenti Havana’dan başlayabilirsiniz. 5.Cadde, Buena Vista Mahallesi, Devrim Meydanı, Meclis Binası, Bakanlıklar, Havana Üniversitesi, Prado Caddesi, Reina Caddesi, Capitolio Binası’nı ziyaret edebilirsiniz.

Santa Clara ve Che Guevara’nın Anıt Mezarı
Küba devriminde önemli bir yer tutan Santa Clara’da Parque Vidal, şehrin en görkemli binası Teatro La Caridad, Palacio Provincial, La Casa de la Ciudad ve 1748 tarihinde inşa edilmiş Iglesia de Nuestra Senora del Carmen Kilisesi’ni ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde bulunan Cienfuegos’a gelerek Tomas Terry Tiyatrosu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Buna ek olarak Santa Clara’ya geldiğinizde tüm dünyanın tanıdığı sosyalist devrimci Che Guevara’nın anılarını ve geride bıraktığı ruhu her yerde hissetmeye hazır olun. Che’nin Anıt mezarını da gezmeyi mutlaka listenize eklemenizi öneririz.

Valle de Los Ingenios

Teklif Yöntemi Seçeneklerimiz

Diğer Hizmetlerimiz