Sık Sorulan Sorular | Hotelden

Sık Sorulan Sorular

Tatil teklif sistemi nedir?

Sistem sizin bütçenize ve istediğiniz nitelikere en uygun oteli sizin yerinize araştırı ve bulur.

Hotelden.com ne tür hizmetler sunuyor?

Yıl boyunca tüm tatil planları için en iyi fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri, indirim ve kampanyalar sunuyor. Bu sayede erken rezervasyon başta olmak üzere yılın tamamında tatil planları yapan herkese, aynı bütçeyle daha uzun tatiller ve unutulmaz tatil anıları vadediyor.

Erken rezervasyon dönemlerininasıl takip edilebilir?

Erken rezervasyon dönemleri ve erken rezervasyon avantajları ile daha uzun ve indirimli tatil fırsatlarını yakalamak için Hotelden.com web sitesini sıklıkla ziyaret edebilir, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarından yapılan erken rezervasyon paylaşımlarını takip edebilirsiniz.

Hotelden.com üzerinden nasıl rezervasyon yapabilirim?

Çağrı Merkezinden Teklif Alma; Hotelden.com’un çağrı merkezi hattını arayarak uzman tatil danışmanlarımızdan kolaylıkla teklif alabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezine özel ödeme seçeneklerinden yararlanabilir ve rezervasyonlarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Online Nasıl Teklif Alırım? Dilerseniz Web Sitesi üzerinden talep formunu doldurarak yada Whatsapp üzerinden tatil detayınızı bize ileterek anında teklif alabilirsiniz.

Erken rezervasyon kampanyası tüm otelleri kapsar mı?

Erken rezervasyon döneminde tüm otellerde belirli oranlarda indirimlere ulaşabilir, Hotelden.com'a özel ekstra indirimlerden de yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon otelleri arasından tercih yaptığınızda, yalnızca Hotelden.com'a özel ödeme kolaylıkları da size tatilinizi dilediğiniz kadar uzatmak ya da en iyi fiyatlarla hayalinizdekinin ötesinde tatil deneyimleri kazanmak için imkan tanıyacaktır.

Hotelden.com'da erken rezervasyon avantajları nelerdir?

Hotelden.com'da en iyi fiyatlar, anlaşmalı olduğumuz otellerde hiçbir yerde bulamayacağınız erken rezervasyon indirimleri, %25’i şimdi, gerisi tatilinizden 7 gün önce ödeme kolaylığı, kredi kartına 9 aya varan vade farksız ödeme seçeneği, koşulsuz iptal güvence paketi gibi pek çok avantaj sizleri bekliyor. Erken rezervasyon avantajları ile Hotelden.com'da paranız ve tatiliniz güvence altında.