Dubai Turları - Betelgeuse Bilişim
Dubai Turları

Dubai Turları

Birleşik Arap Emirlikleri’nin Orta Doğu’nun yıldızı; Dubai. Eğer hala gitmediyseniz, gitmek için bir çok nedeniniz var. Sizler için bunları özetlemeye çalıştık.Kışın yazı yaşamak. Türkiye’de kış mevsimi görülürken Dubai’deyseniz Güneş ve Kumsalın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.
-Ulaşım kolaylığı. Birleşik Arap Emirliklerine istediğiniz gün neredeyse istediğiniz saatte uçuş bulabilirsiniz. Dilerseniz THY, Emirates, Etihad gibi Dünya’nın sayılı havayolları ile konforlu bir uçuş gerçekleştirebilir, dilerseniz Pegasus, Fly Dubai ve AirArabia havayolları ile ekonomik olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş süreside sadece 4.5 saat.
Vize kolaylığı. Dubai Vizesi e-vizedir. Başvurusu oldukça kolay olup, onaylanma oranı diğer ülkelere göre çok daha yüksektir. Ayrıca vize başvurusu için haftalarca beklemenize gerek yok, uçuş planladığınız tarihten 1 hafta öncesinde başvuru yaparsanız vizeniz büyük ihtimalle sonuçlanmış olacaktır.
Lüksü yaşamak. Dünya’nın en lüks şehirlerinden biri; Dubai. Çoğu zaman sahip olamayacağımız evleri, lüks arabaları ve modern çizgilere sahip gökdelenler Dubai’de her an yanınızda. Dİlerseniz siz de lüks araç kiralama yaparak ya da Helikopter Turu, özel yat kiralama gibi hizmetlerimizden faydalanarak lüksü daha da hissedebilirsiniz.
Sınırsız adrenalin. Eşsiz çöl safarisinden paraşütle serbest atlamaya, yüzlerce metre yükseklikteki gökdelenler arasında zip yolculuktan hava tünellerine kadar bir çok adrenalin dolu aktiviteye aynı anda sadece Dubai’de ulaşabilirsiniz.
Ekonomik elektronik alışverişi. Yeni çıkan teknolojik ürünleri vergi avantajından dolayı çok daha uygun fiyatlarla Dubai’den temin edebilirsiniz.
İş geliştirme avantajı. Dubai Ortadoğu ile Avrupa’nın köprü noktasıdır. Big 5, Arap Health, Gulfood gibi Dünya’nın önde gelen fuarlarının düzenlendiği yerdir.
Her kesime uygun tatil imkanı. 5 yıldızlı islami otellerden, Dünya’nın en lüks otellerine bir çok konaklama tipi misafirlere sunulmaktadır.
Avantajlı paket turlar. Satın alacağınız paket tur programları sizler için özenle seçilmiş olup, konaklama ve ulaşımı en uygun alternatifler ile sizlere sunmaktadır. Tur programlarımıza Hotelden.com’dan ulaşabilir ya da sizler için özel turlar oluşturabiliriz.

Teklif Yöntemi Seçeneklerimiz

Diğer Hizmetlerimiz